Неділя, 24.06.2018, 02:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відгуки вчителів

Бердега Н.І. вчитель початкових класів, що працює за програмою «Інтелект України» у Рівненському НВК №12 міста Рівне

 


Ми живемо у час змін. Змінюється держава, світосприйняття, переосмислюються пріоритети. Змін потребує і система освіти. На своєму професійному шляху я «пройшла» багато реформ у освіті. Але коли ознайомилася із Проектом «Інтелект України» щиро пораділа за себе, як вчителя, за учнів та за батьків.

Програма ґрунтується на наукових засадах. Тут все продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання це частина єдиного цілісного процесу пізнання. Немає нераціональних завдань, випадкової інформації, бездумного заучування. Всі завдання чітко підпорядковані одній меті: процес пізнання має бути цікавим, успішним і викликати у дитини бажання його продовжувати.

Тому важливим «плюсом» Проекту вважаю позитивну мотивацію дитини до навчання. Змінено пріоритет із «Що вивчаємо?» на «Як вивчаємо?». Процес пізнання через пальчики рук, через діяльність, через усвідомлення потрібності того що ти робиш, вчиш. Дуже важливою у Проекті є емоційна сфера дитини, усвідомлення нею її цінності як особистості. А ще мені як вчителю подобається виховання у дітей патріотичних почуттів. Учні проектних класів це маленькі свідомі громадяни держави Україна.


Вчитель англійської мови: Лисенко Ю.Ю.


Початковий етап навчання є надзвичайно важливий для подальшого розвитку школярів, оскільки на цьому віковому етапі відбувається становлення особистості молодшого школяра а навчальна діяльність стає домінуючою. Важливо щоб процес навчання  був цікавим, захоплюючим. сучасним та результативним. Саме таким навчання стає завдяки програмі “Інтелект України”.

Відвідуючи уроки колег що працюють за даною програмою відзначаємо надзвичайну активність учнів, готовність та бажання бути учасниками процесу навчання який захоплює навіть дорослих. Сильний міжпредметний зв'язок сприяє засвоєнню знань, вмінь та навичок на високому рівні. В класі панує доброзичлива атмосфера.

Навчаючи діток англійської мови у класах що працюють за програмою ''Інтелект України'' стверджуємо, що нашим учням комфортно почуватися в сучасному світовому просторі, вони комунікабельні та надзвичайно активні.

Комунікативна, освітня, виховна і розвивальна цілі навчання реалізуються через сучасні засоби, методи та підходи.


Вчитель української мови та літератури: Щербань В.О.


Навчання у класах за програмою проекту «Інтелект України» є актуальним і перспективним. Адже сьогодні важливим фактором могутності і процвітання держави є виховання інтелектуальної молоді.

Навчальний процес у проектних класах є цікавимзорієнтованим на успіх. Діти набувають необхідні навички роботи з певною інформацією, вчаться її аналізувативизначати головне і другоряднебагато читаютьрізностильові тексти, вміють з ними працювати, що мені, як учителю української мови та літератури, важливо.

А головне – зацікавленість учнів і батьків у процесі навчання.


 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Гаряча лінія
Ні насильству

Copyright MyCorp © 2018