Середа, 19.06.2019, 06:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини Свято першого дзвоника 

 

   

  Традиційно, першого вересня у нашій Верхняцькій школі І-ІІІ ст. №2 відбулося свято першого дзвоника. На свято завітали шановані гості: депутат Черкаської обласної ради Баштан Олег Васильович, селищний голова Дорошенко Богдан Вікторович, завідуюча дошкільним навчально-виховним закладом "Колосок" Белік Софія Михайлівна, Провідний спеціаліст ввіділу освіти Мартинюк Юлія Миколаївна, перша учителька Прокопчук Надія Василівна. 

  Депутатом Черкаської обласної ради Баштаном Олегом Васильовичем було подаровано у школу сучасний ноутбук, а також вручено цінні подарунки учням першого класу.


Пришкільний табір відпочинку


14 червня

 

 

 


13 червня

 

 


11 червня

 

 


10 червня

  

  

 

 

 


9 червня

  

 

 


8 червня

  

 

 


7 червня

  

  


6 червня

  

  


4 червня

  

  


3 червня

  

  


2 червня

  

  


1 червня

  

  

  


31 травня

  


30 травня

   


Наш Пророк

   Коли характеризують народ, то передовсім називають  найталановитіших, найкращих його представників. Україна – це Шевченко. Шевченко – це Україна. У ньому-наша історія, буття, наші долі і мрії. Українці завжди стоятимуть перед Шевченком, як перед своєю совістю. А у душах житиме його Слово, сповнене любові і самопожертви.

Я так її, я  так люблю

Мою  Україну  убогу,

Що проклену  святого Бога,

За неї душу   погублю!

У школі було проведено свято «Живе під сонцем любові  Шевченка весна». Присутні переглянули презентацію «Шевченко - це  Україна», яку підготував Нешкребтаний  Дмитро. Учні читали вірші Т.Г.Шевченка, інсценізували уривки із творів  Кобзаря, співали пісні на слова Шевченка. Особливо  захопило читання поезії «Українці» у виконанні  вчителя зарубіжної літератури  Білоус Людмили Василівни та вірша «Я-українка», який майстерно прочитала Сандрачук Анна. Проведено конкурс читців-декламаторів творів великого поета. Найкращим читцем став Покотилов Артем, який посів 1 місце, 2 місце –Руденко Анна, Чмут Інна, 3 місце – Ісаєнко-Гонта Анастасія та Сіра Вероніка.

   

   Хай і нині обпікає примерзлі наші  душі вогонь слова безсмертного Тараса. Хай воскресне пророк у душі  кожного українця задля добра України.

 

В.О.Щербань, учитель

української  мови та  літератури.


11 березня у Верхняцькій школі №2 відбувся

районний семінар учителів математики

 «Учителі готують молодих людей до життя, до роботи та, взагалі, до існування в іншому світі – світі,

який усе більше й більше прагне використовувати цифрові технології.

Тому так важливо, щоби діти вже сьогодні навчились осмислено використовувати такі технології.

Але, якщо в самих учителів відсутнє правильне розуміння даних технологій,

то навчити дітей буде практично неможливо»

 

А. Макфарлейн

  

        


Вшановуєм героїв

 

                                           Не було в історії світу країни,
                                                              щоб на одну державу падав такий тягар.
                                                                                              Олександр Довженко

           Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. А наша рідна Україна таких періодів пережила чимало. Не раз лилася кров, гинули мирні  люди, свої життя віддавали її захисники. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.Україна не раз піднімалася з колін. Побита і ціла в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів.

          Ніхто і гадки не мав, що мирна акція  в протест про призупинення підготовки до підписання угоди про Євроінтеграцію переросте в криваве протистояння. На очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Беззбройні вони ішли проти озброєних «беркутівців». І вистояли заради майбутнього. На жаль, в живих залишились не всі. Частина їх піднялися на небеса…І мітинг-реквієм ми свій провели під гаслом «100 крилатих героїв у небо полетіло». Сто голубів, що символізують їх душі , і сто свічок запалено в їх пам'ять.

         Ці люди – справжні герої. Вони загинули як герої і проводжали  їх як героїв, і вшановувати ми їх будемо як героїв. І тих, хто став Небесною Сотнею, і тих хто стояв на барикадах на Інститутській чи Грушевського, і тих, хто нині на передовій, щоб продовжити справу, розпочату на Майдані в листопаді 2013.

Будемо  вдячними тим, хто відстоює право України бути гордою , хто захищає нас із вами. Жах лише в тому, що гинуть наші люди. Пам’ятаймо  героїв Небесної сотні і  війни на Донбасі. Кожен із них – герой! І бійці, які  на передовій, і волонтери, які допомагають їм.

         Такі герої завітали і до нас. Це учасники АТО: Покотилов Олег Павлович, Коцюруба Сергій Петрович, Стоцький Іван Петрович, Кудін Володимир Васильович, Собовий Олег Мефодійович,Засадний Сергій Валентинович, Рура Володимир Володимирович,учасники подій  на Майдані Овчаренко Дмитро та Кудін Ігор Васильович, який займається і активною волонтерською діяльністю. Гучними оплесками їх  зустрічали школярі і супроводжували їх виступи. Слова, які звучали з вуст учасників цих подій, воїнів, закарбуються в душах наших вихованців. Сльози на очах були і у бійців, і в учнів, коли переглядали вони кадри тих  жахливих днів,коли дивилися композицію «Україна в біді», і коли свої вірші читали Недзведська Емма, учениця 11 класу та Кравець Олександра, учениця 10 класу

           Не залишаємося ми  осторонь чужої біди, страждань,неоголошеної війни на сході країни, не забуваймо про тих, хто нині в окопах. Школа працює  над проектом: « В українському рідному краї чужого горя й біди не буває».  Залучення до участі у проекті має  за мету  виховати громадян України,   які люблять її і є патріотами своєї Вітчизни, готові захищати її територію, працювати на її розвиток і процвітання, шанувати і поважати, бути добрими, чесними, милосердними, працелюбними; бути вдячними тим, хто відстоює право України бути гордою державою, хто захищає нас із вами, допомогти і підтримати їх як морально, так і матеріально; навчити співчувати біді ближнього і приходити  на допомогу тим, хто потрапив в нелегке становище.

Для воїнів АТО ми збирали кошти, теплі речі, продукти харчування, книги, засоби особистої гігієни і інші необхідні речі. Діти пишуть листи, малюють плакати виготовляють листівки  та поробки до новорічних свят, «валентинки». І нехай кожен із нас задумається: «А чи все я зробив все, що міг?»   

Педагог-організатор Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 

                                                                                                                         Лазнева Н.П. 

 

 


Адміністрація школи вітає усіх батьків та учнів 

з новим 2016 роком!

 

Дід Мороз і Новий рік 

Поспішають в вашу хату.

Щастя, радості і мрій

Вже для вас несуть багато.

 

 

Ми бажаєм в першу ж мить

Приручити їх надійно,

Гроші будуть хай постійно,

Усміх на устах бринить

 

 

 


Нашій школі 50

         Школо наша, радість наша. Невпізнаною зробили тебе роки. Та ти така рідна, світла, дорога, бо ти рідний дім великої дружньої сім`ї. У такому, затишному куточку в 1965 році виросла нова школа. Уже через декілька років про неї знали всі. Пройшли роки, десятиліття. А школа така рідна і близька для всіх. Бо це сім`я, у якої радощі і невдачі – навпіл. Це великий, працьовитий і творчо мислячий колектив учителів, батьків, учнів.

       Сьогодні тут все по-новому: і інтер`єр, і дух новітніх технологій, і комп`ютерний клас, і бібліотека, і спортзал, і світла їдальня.

Всі зібралися у Будинку культури, щоб відзначити 50-літній ювілей школи. На святі присутні поважні гості: голова райдержадміністрації Ковбасюк О.С., голова райради Бордун А.В., міський голова Наконечний М.М., начальник відділу освіти Адаменко Н.П., колишній директор школи Кириленко О.О., директор Верхняцької дослідно-селекційної станції «Верхнячка – Агро» Грушовенко М.О., учителі-пенсіонери, випускники, учні, батьки. І почалися спогади. Першим директором був Слісарчук Петро Гаврилович., 25 років школу очолював мудрий керівник – Кириленко О.О., 5 років – прекрасна жінка Грушовенко О.Ф. Зараз школу очолює молодий, енергійний, творчий директор Поліщук Н.В.

Виступи, привітання, подарунки. Від імені вчителів-пенсіонерів слово надали Скалію М.І.

       Учні підготували святковий концерт, виставку, для гостей провели екскурсію по школі. А за святковим столом продовжилися спогади… Отож, рідна школо, нехай тече голубим безмежжям щастя твоїх вихованців, хай врожайною буде твоя педагогічна нива.

 
 

З 1 жовтня по 31 жовтня  2015 року було проведено другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України»

Детальніше

День туризму


1 вересня 2015 року у 

Верхняцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2

відбулося свято першого дзвінка
з 20 по 25 квітня у нашій школі був проведений тиждень

фізики та астрономії

     Всі учні нашої школи починаючи з 7 класу брали активну участь в конкурсах з фізики та астрономії. Переможцями стали такі учні: Пелеван Юля - переможець конкурсу "Кросворд", Недзведська Емма - переможець конкурсу "Науковий фільм з астрономії", команда 9 класу - переможці турніру "Сталкер. Тінь Чорнобиля".

  

     


Вітаємо переможців!!!

  

   

    14 січня розпочався тиждень інформатики, який мав на меті виявити та зацікавити юних знавців сучасної комп'ютерної науки. Усі учні нашої школи брали активну участь у різноманітних конкурсах та змаганнях, а переможцями стали такі учні: Пєлєван Юлія—переможець конкурсу "Ребус” та "Кросворд”, Чернецька Оксана — переможець конкурсу "Миша”, Сімонова Ольга — переможець конкурсу "Клавіатура”, Недзведська Емма — переможець конкурсу "Paint”, та команда 10 класу «Ярость» — переможець турніру з Conter Strike .

  Вітаємо усіх учнів та вчителів з новим 2015 роком! 


Неначе в казці 
Добрим дивом 
Хай новий рік у дім ввійде, 
Щоб цілий рік жилось щасливо 
І завжди малося усе! 
Хай рік новий, Різдво Христове, 
Вам подарують дні казкові, 
Мов чистий сніг 
Що землю гріє 

Хай зігріває Вас надія.


Районний семінар заступників директора у Верхняцькій школі

   12 грудня 2014 року у Верхняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар ЗДНВР ««Організація роботи щодо впровадження Стратегії розвитку інформаційного суспільства   а застосування ІКТ технологій в навчально-виховному процесі». На семінарі були присутні: завідуюча рай методкабінетом відділу освіти Терещук Т.С., методист РМК Ледутиньш А.М., заступники директорів шкіл району з навчально-виховної роботи.

   

   У вступному слові Терещук Т.С. зазначила  що для трансформування традиційних підходів до освітнього процесу в інноваційні можна використати різні інструменти, але саме володіння педагогами інформаційно-комунікаційними технологіями надає можливості організації сучасного освітнього процесу згідно з вимогами XXI століття та розвитку у дітей навичок, необхідних для успішної життєдіяльності у XXI столітті. Директор школи Поліщук Н.В. презентувала школу та досягнення учнів та педагогів колективу.

    Присутні відвідали уроки географії (Гончарук Є.П., учитель географії, спеціаліст  першої категорії) та інформатики (Любарський В.М., учитель інформатики, спеціаліст другої категорії)

   

    На відкритому засіданні шкільного наукового товариства учнів «Паростки науки» учасники семінару побачили захист учнями своїх нау

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Гаряча лінія
Ні насильству

Copyright MyCorp © 2019